Modele de pardesiu tricotate manual

Modelul surdimensionné este Unul din cele mai moderne tipuri de paltoane, Cu Linii drepte Care encontre se vor potrivi Perfect Dacă ai o siluetă voluptoasă. Cu Două rânduri de Nasturi. MODELE foarte Elegante, drepte sau cambrate, perfecte pentru o ținută bureau. Pardesiul este o piesă vestimentară de o versatilitate memorabilă. Este mai subțire decat un Palton obișnuit de iarna și ne scoate DIN multe încurcături. Se poartă îndeosebi toamna și îl putem Purta cu succes Atât Ziua, Cât și Seara. Fiecare Fetita ISI doreste de mica sa AIBA propria gentuta. De aceea nadaloosh a crosetat Special pentru micile pringeois gentute deosemorsure, Cu forme simpatice de passionpatchwork sau décorer cu fluturasi si floricele. Toate produsele sunt realizate Manual, cu ajutorul crosetului Magic, DIN FIR fin de macramé, foarte rezistent in timp. Astfel fiecare domnisoara va avea [...] Pardesiu DAMA Fashion cu croiala Raglan – AMA Fashion Pardesiul midi IIANA folk imbina spectaculos tiparul rafinat cu materialele deosemorsure si designul El.. MODELE pentru doamnele cu forme. Atunci Când alegeți un Palton tricotat, optați pentru modelele largi: cocon, supradimensionat sau drept.

Ar putea să vă STEA bine și poncho și Cape. Aran. Modelele ELN relief se numesc Aran și împodobesc în mod original paltoanele tricotate. Dantelă irlandeză. Este una dintre cele mai Frumoase împletituri, Care combină Într-un singur ornement diferite motive (șnur, petale, crenguțe, Flori, Frunze. Surdimensionné. Acesta este în tendințe în ultimii Ani. Modelele drepte sau te Tip O sunt foarte actuale în Noul Sezon. Dacă veți alege acest modèle sau alte modele Largos veți fi în tendance. Modelul jacquard. PIESA cu modèle de jacquard este constituită DIN diferite tipuri de împletitură a firelor de diverse nuanțe. Acest ornement este simetric și este format DIN Linii și forme geometrice.

Rochita pentru Botez crosetata Bella este Alegerea potrivita pentru primavara-Vara datorita materialului usor si delicat. Firul de macramé se intretine foarte usor, se poate Spala automat sau Manual la temperaturi inalte si se poate Calca. Albul imaculat al rochitei Impreuna cu ajungeam aplicate, garnisite cu perlute reprezinta o Combinatie deosebit de eleganta si potrivita pentru [...] Pardesiul midi Negru imbina spectaculos tiparul rafinat cu broderia tesuta de Matase naturala s..